خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / اخبار الیگودرز / افتتاح سایت پروازی بشکوچ الیگودرز

افتتاح سایت پروازی بشکوچ الیگودرز

رئیس هیات انجمن های ورزشی لرستان

آقای مهدی سلاطی در آیین افتتاح  سایت پروازی  بشکوچ الیگودرز ،اظهار کرد:  سایت پروازی  بشکوچ یکی از ۱۸ سایت پروازی استان است که توسط  ورزشکاران و  مسولان هیات انجمن های ورزشی  استان و با همکاری  اداره ورزش و جوانان الیگودرز و … افتتاح و به  بهره برداری رسید.

اوافزود : در حال حاضر  سایت های پروازی در اکثر  شهرستان های استان  فعال هستند و ورزشکاران این رشته در این سایت ها فعالیت می کنند.

سلاطی تصریح کرد: رشته  ورزش های  هوایی یکی از رشته های  مهیج و پرطرفدار هیات  انجمن های ورزشی است و در چهارسال اخیر  تلاش های زیادی جهت فعالیت آنها توسط  ورزشکاران و  مسولان  ورزش های  هوایی استان و شهرستان … صورت گرفته است.

سایت های پروازی در اکثر شهرستان های استان فعال هستند / سایت پروازی بشکوچ الیگودرز از سایت های فنی استان است

او بیان کرد: سایت پروازی  بشکوچ از جمله  سایتهای پروازی بسیار  مناسب و  فنی استان است که از ۴ طرف امکان  پرواز در این سایت وجود دارد و  دهیاری روستای  خاکباد نیز در جهت آماده سازی این سایت  همکاری مناسبی داشته اند.

درباره ی manager roozaligudarz

مطلب پیشنهادی

ه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خرم آباد، صبح امروز با حضور «مهین عابدینی» رئیس بنیاد شهید الیگودرز، طهماسبی معاون فرماندار و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان الیگودرز، گلزار شهدای این شهرستان غبارروبی و عطر افشانی شد. شرکت کنندگان در این مراسم با قرائت فاتحه و نثار شاخه‌های گل یکبار دیگر با آرمان‌های امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدا

غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای الیگودرز به مناسبت سالروز ورود آزادگان

به مناسبت سالروز ورود آزادگان گلزار شهدای شهرستان الیگودرز با حضور برخی از مسئولین و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *