خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / الیگودرز / اخبار الیگودرز / الیگودرز:دیدار مدیرکل امور مالیاتی استان لرستان با امام جمعه و فرماندار الیگودرز

الیگودرز:دیدار مدیرکل امور مالیاتی استان لرستان با امام جمعه و فرماندار الیگودرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان لرستان، محمدی مدیرکل امور مالیاتی لرستان به همراه بیات معاونت شهرستانها و موسی پور رئیس امور مالیاتی الیگودرز با حجت الاسلام ارزنده امام جمعه شهرستان الیگودرز، در دفتر ایشان دیدار و گفتگو کرد. در این جلسه امام جمعه شهرستان از حضورمدیرکل امورمالیاتی استان در شهرستان الیگودرز تقدیر نموده و بیان داشتند حضور مستمر و منظم مدیرکل امورمالیاتی استان در شهرستان الیگودرز یاریگر حل مشکلات واحد های تولیدی و زمینه ساز پاسخگویی به مسائل و مشکلات مالیاتی مردم بوده است.

 

محمدی ضمن ابراز خرسندی از حضور در بیت امام جمعه و دیدار با ایشان هدف عالی سازمان امور مالیاتی کشور را تأمین درآمد عمومی دولت و نیل به اقتصاد بدون نفت عنوان نموده و تأکید نمود برنامه های سازمان امورمالیاتی کشور حول تحولات روزآمد و تبدیل سازمان امور مالیاتی به یک سازمان محبوب در بین مردم، عملیاتی شده و امیدواریم به این مهم دست یابیم.
در ادامه محمدرضا محمدی مدیرکل امور مالیاتی استان و هیات همراه که برای بازدید از اداره امور مالیاتی شهرستان الیگودرز و پیگیری مسائل اصناف و فعالین اقتصادی شهرستان، به الیگودرز سفر کرده بودند با حضور در فرمانداری با کشکولی فرماندار دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار فرماندار الیگودرز از عملکرد امور مالیاتی استان لرستان ابراز رضایت نموده و اظهار داشت تعامل سازنده امور مالیاتی با فعالان اقتصادی سبب می شود تا ضمن اینکه درآمد های استان تحقق یابد، مودیان از بابت اداره مالیاتی احساس آرامش و امنیت نموده و با اطمینان خاطر از عملکرد قانونی و عادلانه مالیات اقدام به سرمایه گذاری و تولید در استان نمایند.

درباره ی manager roozaligudarz

مطلب پیشنهادی

یادنامه استاد شهید حجت الله زارع به چاپ رسید. 

یادنامه استاد شهید حجت الله زارع به چاپ رسید

        یادنامه استاد شهید حجت الله زارع به چاپ رسید.  زنده نگه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *