خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / اخبار الیگودرز / الیگودرز:دیدار مدیرکل امور مالیاتی استان لرستان با امام جمعه و فرماندار الیگودرز

الیگودرز:دیدار مدیرکل امور مالیاتی استان لرستان با امام جمعه و فرماندار الیگودرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان لرستان، محمدی مدیرکل امور مالیاتی لرستان به همراه بیات معاونت شهرستانها و موسی پور رئیس امور مالیاتی الیگودرز با حجت الاسلام ارزنده امام جمعه شهرستان الیگودرز، در دفتر ایشان دیدار و گفتگو کرد. در این جلسه امام جمعه شهرستان از حضورمدیرکل امورمالیاتی استان در شهرستان الیگودرز تقدیر نموده و بیان داشتند حضور مستمر و منظم مدیرکل امورمالیاتی استان در شهرستان الیگودرز یاریگر حل مشکلات واحد های تولیدی و زمینه ساز پاسخگویی به مسائل و مشکلات مالیاتی مردم بوده است.

 

محمدی ضمن ابراز خرسندی از حضور در بیت امام جمعه و دیدار با ایشان هدف عالی سازمان امور مالیاتی کشور را تأمین درآمد عمومی دولت و نیل به اقتصاد بدون نفت عنوان نموده و تأکید نمود برنامه های سازمان امورمالیاتی کشور حول تحولات روزآمد و تبدیل سازمان امور مالیاتی به یک سازمان محبوب در بین مردم، عملیاتی شده و امیدواریم به این مهم دست یابیم.
در ادامه محمدرضا محمدی مدیرکل امور مالیاتی استان و هیات همراه که برای بازدید از اداره امور مالیاتی شهرستان الیگودرز و پیگیری مسائل اصناف و فعالین اقتصادی شهرستان، به الیگودرز سفر کرده بودند با حضور در فرمانداری با کشکولی فرماندار دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار فرماندار الیگودرز از عملکرد امور مالیاتی استان لرستان ابراز رضایت نموده و اظهار داشت تعامل سازنده امور مالیاتی با فعالان اقتصادی سبب می شود تا ضمن اینکه درآمد های استان تحقق یابد، مودیان از بابت اداره مالیاتی احساس آرامش و امنیت نموده و با اطمینان خاطر از عملکرد قانونی و عادلانه مالیات اقدام به سرمایه گذاری و تولید در استان نمایند.

درباره ی manager roozaligudarz

مطلب پیشنهادی

جشن ولایت چـه دلپذیـر است صاحب این عید حیّ قدیر است بـه خلـق عالم علی امیـر است افضل اعیاد خدا عید غدیر است عید غدیر مبارک

جشن عید غدیر الیگودرز ،بـه خلـق عالم علی امیـر است ،افضل اعیاد خدا عید غدیر است .عید غدیر مبارک

عید غدیر روز هجدهم ذی‌الحجه از بزرگ‌ترین اعیاد شیعیان. بنابر روایات در روز هجدهم ذی‌حجه سال دهم هجرت پیامبر اکرم(ص) به دستور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *