خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / اخبار الیگودرز / حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی در الیگودرز

حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی در الیگودرز

حجت الاسلام ارزنده، امام جمعه شهرستان الیگودرز بر لزوم حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی و رفع مشکلات مالیاتی آنان تاکید کرد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، حجت الاسلام ارزنده، امام جمعه شهرستان الیگودرز در دیدار با مدیر کل امور مالیاتی لرستان و فرماندار شهرستان، از حضور مستمر و منظم مدیرکل امورمالیاتی استان در شهرستان الیگودرز در راستای حل مشکلات واحد های تولیدی و پاسخگویی به مسائل و مشکلات مالیاتی مردم تقدیر کرد.
در ادامه این دیدار، محمدی، مدیر کل امور مالیاتی لرستان اظهار داشت:دولت جهت تامین هزینه های جاری و انجام فعالیت های عمرانی و زیرساختی نیاز به منابع مالی دارد که مالیات یکی از مهمترین منابع درآمدی دولت در تامین هزینه های جاری و حتی اجرای زیرساخت های اقتصادی کشور می باشد.
فرماندار الیگودرز نیز در خاتمه، از عملکرد امور مالیاتی استان لرستان تقدیر کرد و گفت: تعامل سازنده اداره کل امور مالیاتی با فعالان اقتصادی سبب می شود تا ضمن اینکه درآمد های استان تحقق یابد، مودیان از بابت امور مالیاتی احساس آرامش و امنیت نمایند و با اطمینان خاطر از عملکرد قانونی و عادلانه امور مالیاتی اقدام به سرمایه گذاری و تولید در استان کنند.

درباره ی manager roozaligudarz

مطلب پیشنهادی

احداث ناحیه صنعتی در شهر رومشکان، شهر بیران شهر و چمن سلطان الیگودرز به تصویب رسید.

در سه شهر استان لرستان، شهرهای الیگودرز(چمن سلطان ) رومشکان و بیرانشهر ناحیه صنعتی راه‌اندازی می‌شود

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: احداث ناحیه صنعتی در شهر رومشکان، شهر بیران شهر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *