به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛روز پنجشنبه سوم مرداد ماه کنسرت بزرگ سینا سرلک خواننده جوان وسرشناس موسیقی سنتی کشورمان در   الیگودرز برگزار می شود .

سینا سرلک روز  پنج شنبه سوم مرداد ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در  ورزشگاه ملی الیگودرزبرای مردم وهمه علاقه مندان به موسیقی آواز خواهد خواند.

این برنامه به همت انجمن موسیقی شهرستان الیگودرز برگزار می شود.

سینا سرلک (زاده ۶ آبان ۱۳۶۱ در الیگودرز)، خواننده موسیقی سنتی ایرانی است که مدتی خواننده ارکستر ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی بود وعلاوه بر آن زمانی که نادر مشایخی به عنوان رهبر در ارکستر سمفونیک تهران فعالیت داشت؛ با این ارکستر همکاری می‌کرد.

وی همچنین در ارکستر پایور نیز فعالیت داشت.

سرلک  در همخوانی چند ترک با محسن چاوشی در مجموعهٔ شهرزاد مانند «کجایی» و «افسار» در جامعه به شهرت رسیدو اخیراً بامحمدرضا گلزار در مجموعه ساخت ایران همکاری داشته‌است.

علاوه بر آن او با ارکستر ملل به سرپرستی پیمان سلطانی همڪاری داشته‌است.

سینا سرلک  موسیقس را از دوران کودکی زیر نظر پدر(بهرام سرلک، یکی از استادان بزرگ موسیقے و هنر استان لرستان(شهرستان الیگودرز)) و با ملودی‌های محلی بختیاری (موسیقی لری) آغاز کرد.

در هفت سالگی در سریال تلویزیونی «شاخه طوبی» که از شبکه یک سیما پخش می‌شد، ترانه‌ای محلی خواند. پس از آن به صورت جدی به فراگیری موسیقی پرداخت. ساز تنبک را در شهرستان الیگودرز و با حسن رضایی شروع کرد و برای تکمیل به اصفهان آمد و از آموزه‌های جمشید محبی استفاده کرد و سپس به مدت شش سال نزد ناصر فرهنگ‌فر بود. او در چندین دوره جشنواره موسیقی فجر مقام اول آواز و تنبک را کسب کرد. بعد از مدتی از سوی قربان سلیمانی بهمحمدرضا شجریان معرفے شد و به مدت هشت سال ردیف‌های آوازی و تکنیکهای صداسازی  را در محضر او آموخت. در کنار آواز و تنبک مدتی هم نزد کیوان ساکت تار آموخت. وی در اسفند ماه سال ۱۳۸۲ از طرف سازمان ملی جوانان به عنوان جوان نمونه در حوزه هنر انتخاب شد.