خانه / یادداشت / فصلنامه علمی تخصصی پژواك زنان در تاریخ و فرصتی برای زنان الیگودرز

فصلنامه علمی تخصصی پژواك زنان در تاریخ و فرصتی برای زنان الیگودرز

دعوت فصلنامه علمی تخصصی پژواك زنان در تاریخ ، از پژوهشگران و اساتید در برخی رسانه های اجتماعی منتشر شده است.

دعوت فصلنامه علمی تخصصی پژواك زنان در تاریخ

در متن منتشر شده از بانوان پژوهشگر و اساتید مراکز علمی و دانشگاهی برای همکاری دعوت به عمل آمده است. وب سایت روزالیگودرز ضمن تبریک انتشار فصلنامه، برای دست اندرکاران اندیشمند آن آرزوی موفقیت و بهروزی را دارد.

با هدف اطلاع رسانی به کلیه زنان بویژه  زنان الیگودرزی متن اطلاعیه به همراه لینک وب سایت فصلنامه در زیر آمده است:

متن اطلاعیه فصلنامه علمی تخصصی پژواك زنان در تاریخ

یکی از مهمترین هدفهای مطالعه و نگارش تاریخ بازیابی حافظه جمعی است، این که انسانها تا چه حد به گذشته خود دسترسی داشته باشند ارتباط تنگاتنگی با جایگاه آنان در تقسیمات عمودی قدرت در جامعه (جنسیت، طبقه و مليت) دارد و نقش تعیین كننده اى در ارتقاء آگاهی ایفا میکند.

کاهش نقش زنان به ويژه درحکمرانی، اقتصاد، سیاست، قانونگذاری، نظامات دولتی، کشورداری و… موجب گسست حافظه تاریخی گردیده است.

در راستای ارتقاء جایگاه زنان سرزمینمان فصلنامه علمی-تخصصی پژواک زنان در تاریخ به سردبیری خانم دکتر منصوره اتحادیه و صاحب امتیازی و مدیر مسئولی خانم دکتر فائزه توکلی و مدیریت اجرایی خانم ندا رسولی، با رویکرد بین رشته اى مجوز انتشار گرفته است.

بدینوسیله برای ارسال مقاله از پژوهشگران و اساتید محترم در زمينه و رشته هاى مختلف از جمله: تاریخ ، جامعه شناسى ، روانشناسی، زبانشناسی، اقتصاد ، سیاست ، مردم شناسى، ارتباطات، ادیان، توسعه، کارآفرینی، فرهنگ و هنر، مطالعات زنان و سایر زمینه هاى مرتبط دعوت به عمل میآورد تا با توجه به شيوه نامه ارسال مقالات که در وبسایت فصلنامه موجود است ما را در انجام این مهم یاری نماييد .

توضیحات وب سایت فصلنامه علمی تخصصی پژواك زنان در تاریخ

فصلنامه «پژواک زنان در تاریخ »با رویکرد علمی پژوهى و تخصصی به زنان و جایگاه انان از دوره هاى گذشته تا دوره تاریخ معاصر می پردازد . صدای زنان در تاریخ بسیار کم شنیده شده و پژواک آنان در متون نوشتاری و گفتاری بسیار کمرنگ بوده و در اغلب موارد نارسا بوده است .

فصلنامه «پژواک زنان در تاریخ »با رویکرد پژوهشي با استفاده از نظرات و آرای مورخین ،جامعه شناسان ،زبان شناسان و مردم شناسان ، روانشناسان و محققین تاریخ شفاهی به واکاوی گفتمانهاى زنان از لابلای اسناد متون کهن تا آرشیوهای نویافته و شاهدان عينى به موشکافی جايگاه و كنش هاى انان در رویدادها و تحولات پرداخته است تا افق و اندیشه های نو و صداهای پنهان و ناشنیده زنان نمودار شود ، با این امید که زنان این بن مایه های زایندگی در مسير رشد و نوزایی تحولاتی بس شگرف را در تاریخ رقم زنند ، به اميد آن روز.

راهنمای تنظیم مقالات برای فصلنامه علمی تخصصی پژواك زنان در تاریخ

همه ی اندیشمندان و پژوهشگران گرامی بویژه بانوان محترم می توانند مقالات خود را به ایمیل فصلنامه ارسال نمایند. پیش از آن پیشنهاد می گردد که راهنمای تنظیم مقالات را از وب سایت فصلنامه دریافت نموده و بر اساس آن اقدام نمایند.

راهنمای ارسال مقاله به فصلنامه علمی تخصصی پژواك زنان در تاریخ

در بخشی از راهنمای ارسال مقاله آمده است:

راهنمای تنظیم مقالات الف. نکات عمومی مقاله‌هاي ارسالي قبلاً در نشريه ديگر يا مجموعه مقالات همايش‌ها چاپ و يا همزمان براي مجله ديگري ارسال نشده باشند. فصلنامه آرشیو ملي، شيوه‌نامه APA را به عنوان روش ارجاع‌دهي و کتابنامه‌نويسي اتخاذ کرده است. از نويسندگان محترم درخواست مي‌شود، از روش …

برای ادامه مطالعه راهنمای ارسال مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید:

راهنمای ارسال مقاله به فصلنامه علمی تخصصی پژواک زنان در تاریخ 

🔺🔺آدرس وب سايت :

فصلنامه پژواک زنان

🔺🔺ايميل:
‏pezhvakzanan[at]gmail.com

 

وب سایت روزالیگودرز ضمن آرزوی مجدد موفقیت برای دست اندرکاران فصلنامه علمی تخصصی پژواك زنان در تاریخ، از بانوان الیگودرزی انتظار دارد که به طور موثر با این فصلنامه همکاری و از مطالب آن استفاده نمایند.

 

آماده سازی برای انتشار در وب سایت روزالیگودرز : رژان بسحاق

دانشجوی کارشناسی حقوق

درباره ی manager roozaligudarz

همچنین ببینید

روز پاسداشت زبان فارسی 25 اردیبهشت

به‌مناسبت ۲۵ اردیبهشت روز پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم فردوسی

روز پاسداشت زبان فارسی و همه ی روزهایی که با این زبان سخن می گوئیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.