خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

مشاهیر الیگودرز

نگاهی به مشاهیر الیگودرز

مشاهیر الیگودرز به قدمت تاریخ مورد قبول الیگودرز می باشد. این تاریخ را برخی حدود ۷۰۰ سال ذکر کرده اند. زمانی که الیگودرز صاحب خانقاه بوده است. در این خانقاه دراویش و قزلباشان به تعلیم مشغول بوده اند.

دسته بندی مشاهیر

مشاهیر الیگودرز را می توان به دو دسته تقسیم نمود. گروهی از متولدین الیگودرز که در سایر بلاد از نظر جسمی و روحی رشد کرده و باعث افتخار الیگودرز بوده اند.

گروه دوم متولدین و مهاجرین به الیگودرز هستند که در شهر اقمت داشته و همراه مردم شهر از نظر جسمی و روحی رشد کرده و با عث افتخار الیگودرز بوده و هستند.

پیش از پرداختن به معرفی این عزیزان ذکر این نکته را ضروری میداند که اطلاق عنوان مشهور به عزیزان به روش زیر خواهد بود:

  1. معرفی شخص از طرف یک یا چند نفر از همشهریان
  2. بررسی تاثیر شخص بر اجتماع الیگودرز یا بیرون از الیگودرز
  3. بررسی آثار تولیدی شخص معرفی شده
  4. تایید فرد معرفی شده توسط مشاورین وب سایت

حضور در فعالیت های اجتماعی مانند دفاع مقدس، جهاد سازندگی، اقدام خیرخواهانه، انتشار کتاب، ساخت بنا، فعالیت های اجتماعی، قعالیت اقتصادی و اقدامات موثر دیگر از عواملی است که در انتخاب مشاهیر الیگودرز تاثیر خواهد داشت.

قطعاً از نظرات صاحبنظران و فرهیختگان همشهری و هم استانی در انتخاب مشاهیر الیگودرز از طریق ملاقات حضوری یا دریافت نظرات از طریق سایت بهره خواهیم برد.

اما ذکر این نکته را ضروری میدانیم که در انتخاب مشاهیر شهرمان بنا را بر پوشش حداکثری خواهیم گذاشت و با وسعت نظر به این موضوع خواهیم پرداخت. چرا که فرهنگ الیگودرز مدیون این عزیران می باشد.

محدوده انتخاب مشاهیر الیگودرز

انتخاب مشاهیر الیگودرز محدود به مشاهیر ساکن در شهر الیگودرز نخواهد بود. مشاهیر روستاهای الیگودرز نیز مدنظر می باشد. مهمتزین نکته در این موضوع بحث جنسیت است. تلاش خواهیم کرد که تابوی عدم معرفی بانوان در این عرصه ها به عنوان مشاهیر شکسته شود.

چرا که شهرستان الیگودرز بانوان فرهیخته و صاحب نامی دارد که ذکر نام آنها در ردیف مشاهیر الیگودرز امری ضروری است.

 

این مطلب در حال تکمیل است. چنانچه نظری دارید یا مطلب مستقلی در مورد آثار باستانی الیگودرز دارید برایمان ارسال کنید تا با نام شما منتشر نماییم. برای ارتباط با وب سایت روزالیگودرز از لینک زیر استفاده کنید.

تماس با ما

 

 

 

 

درباره ی manager roozaligudarz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *