خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / اخبار الیگودرز / نماینده الیگودرز:مهمترین عامل واکنش آمریکا و اروپایی‌ها موقعیت ایران از نظر فعالیت‌های هسته‌ای است

نماینده الیگودرز:مهمترین عامل واکنش آمریکا و اروپایی‌ها موقعیت ایران از نظر فعالیت‌های هسته‌ای است

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین عواملی که آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها را به واکنش جدی و تامل در سیاست‌هایشان وا می‌دارد موقعیت ایران از نظر فعالیت‌های هسته‌ای است.

محمد خدابخشی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک، با اشاره به طرح اینستکس اظهار داشت: تجاربی که از برخوردهای آمریکا و اروپایی‌ها با ایران در سال‌های گذشته وجود دارد نشان می‌دهد که یکی از مهمترین عواملی که آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها را به واکنش جدی و تامل در سیاست‌هایشان وا می‌دارد موقعیت ایران از نظر فعالیت‌های هسته‌ای است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تحریم‌ها در حداکثر مقدار است و دشمن تمام توان خود را به کار گرفت تا تحریم‌ها را تشدید کنند افزود: آمریکا توان تحریم بیشتری ندارد و اگر داشت قطعا به کار می‌گرفت و آن‌ها منتظر ماندند تا نتایج تحریم‌ها را ببینند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اروپایی‌ها هم بدشان نمی‌آید که این وضعیت حاکم باشد، در نتیجه ایران لازم است اهرم‌های تاثیرگذار خودش را به کار بگیرد تا طرف مقابل را به تامل جدی‌تر در مورد تحریم‌هایی که در قبال ایران اتخاذ کرده‌اند وادار‌ کند.

وی تصریح کرد: در بحث برجام همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند که اگرچه خوشبین نیستیم ولی این مسئله یک تجربه‌ای پیش روی ملت ایران است؛  شاید همه مردم باور نمی‌کردند که آمریکایی‌ها این رفتارها را از خودشان نشان دهند و خوشبین بودند و عده‌ای همراهی کردند و دولت این تصمیم را گرفت اما طبق پیش‌بینی‌های مقام معظم رهبری آمریکا قابل اعتماد نبود.

خدابخشی گفت: الان نیز لازم است‌ روی پای خودمان بایستیم و از اهرم‌هایی که داریم استفاده‌ کنیم؛ اگر فقط منتظر مساعدت‌های بین المللی باشیم کار اشتباهی است و باید از نقاط قوتمان به شکل مناسب و‌ مطلوب استفاده کنیم و در راستای اصول عزت، حکمت و منفعت و هر آن چیزی که تامین‌کننده این سه مورد است برای‌ ملت ایران انجام دهیم.

درباره ی manager roozaligudarz

مطلب پیشنهادی

جشن ولایت چـه دلپذیـر است صاحب این عید حیّ قدیر است بـه خلـق عالم علی امیـر است افضل اعیاد خدا عید غدیر است عید غدیر مبارک

جشن عید غدیر الیگودرز ،بـه خلـق عالم علی امیـر است ،افضل اعیاد خدا عید غدیر است .عید غدیر مبارک

عید غدیر روز هجدهم ذی‌الحجه از بزرگ‌ترین اعیاد شیعیان. بنابر روایات در روز هجدهم ذی‌حجه سال دهم هجرت پیامبر اکرم(ص) به دستور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *